Porady Prawne

PORADY PRAWNE W OKRĘGU MAZOWIECKIM ZNP

Członków ZNP, zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej informujemy, że w tym celu konieczne jest posiadanie ważnej legitymacji członkowskiej oraz zaświadczenia wydanego w danym miesiącu przez biuro zarządu oddziału, potwierdzającego datę przynależności do ZNP i poświadczenie o niezaleganiu z opłacaniem składek.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie w/w zaświadczeń pocztą tradycyjna, faksem na numer (22) 318 92 82, z zaznaczeniem do którego z prawników zaświadczenie jest adresowane, najlepiej zaś mailowo na adres prawnika udzielającego porady lub na adres Okręgu Mazowieckiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Osoby nieposiadające legitymacji oraz zaświadczenia, nie mogą uzyskać porady prawnej. W takim przypadku nie ma możliwości uzyskania odpłatnej porady prawnej, ponieważ Okręg Mazowiecki nie prowadzi tego rodzaju działalności.

Uprzejmie informujemy, że najdogodniejszym rozwiązaniem jest wcześniejsze umówienie się z prawnikiem telefonicznie lub mailowo na konkretny dzień. Zgodnie z Systemem preferencji dla członków ZNP, osoby chcące skorzystać z pomocy ZNP w postaci reprezentowania przed sądem pracy, winny kontaktować się z biurem Zarządu Okręgu Mazowieckiego ZNP, ponieważ decyzje w tych sprawach podejmuje Prezes Okręgu Mazowieckiego. Wniosek kierowany do Prezesa Okręgu powinien zawierać stosowną dokumentację sprawy sądowej.

Porady dla członków oddziałów z terenu m. st. Warszawy oraz oddziałów w: Legionowie, Wołominie, Otwocku, Piasecznie, Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim, Sochaczewie, Nowym Dworze Mazowieckim i Żyrardowie udzielane są w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego, w Warszawie, przy ul. Smulikowskiego 6/8:

Kol. Krzysztof Lisowski - pok. 110, I piętro (Zarząd Główny ZNP)

poniedziałek i środa w godz. 12;00 – 14;00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel. 22 318-92-41

Kol. Teresa Konarska - pok. 403, IV piętro (Okręg Mazowiecki ZNP) ,

wtorek w godz. 12;00 – 14;00, tel. 22 318-92-81

Kol. Łukasz Pater - pok. 110, I piętro (Zarząd Główny ZNP)

środa w godz. 15;00 – 17;00,  po wcześniejszym umówieniu telefonicznym  tel. 22 318-92-88

Porady dla członków z oddziałów w: Białobrzegach, Grójcu, Iłży, Kozienicach, Lipsku, Pionkach, Przysusze, Radomiu, Szydłowcu, Zakrzewie i Zwoleniu udzielane są w siedzibie Oddziału ZNP w Radomiu, przy ul. Słowackiego 17:

Mec. Magdalena Panufnik

środa od godz 16.00 po telefonicznym umówieniu spotkania w biurze Oddziału

(48) 363 17 47

Porady dla członków z oddziałów w: Ostrołęce, Przasnyszu, Wyszkowie, Ostrowi Mazowieckiej i Makowie Mazowieckim udzielane są w siedzibie Oddziału ZNP w Ostrołęce, przy ul. Kolberga 6:

Mec. Małgorzata Łubińska

wtorki w godz. 14.30 - 16.30 - po umówieniu telefonicznym w biurze Oddziału

(029) 764 37 71

Porady dla członków z oddziałów w: Ciechanowie, Ciechanów - Powiat, Mławie, Płońsku, Pułtusku i Żurominie udzielane są w siedzibie Oddziału ZNP Ciechanów - Miasto, przy ul. Orylskiej 3a:

Mec. Grzegorz Olczak

środy - po umówieniu telefonicznym w biurze Oddziału

(023) 695 120 892

Porady dla członków z oddziałów w: Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie oraz Żelechowie udzielane są w siedzibie Oddziału Powiatowego ZNP w Siedlcach, przy ul. 3. Maja 51:

po umówieniu telefonicznym (025) 632 63 55

Porady dla członków z oddziałów w: Gostyninie, Płocku, Płock - Powiat i Sierpcu udzielane są w siedzibie Oddziału ZNP w Płocku, przy ul. Kościuszki 24:

po umówieniu telefonicznym (024) 262 59 57

Copyright 2011 Porady Prawne. All Rights Reserved.