Ping Pang Qiu w Gostyninie

Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Pracowników Oświaty w tym roku odbył się 9 kwietnia w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr.3 w Gostyninie. Zorganizowali go wspólnie Zarząd Oddziału Powiatowego ZNP i dwa uczniowskie Kluby Sportowe „ALFA” i „TROJKA” . Patronat honorowy nad Turniejem sprawował pan Włodzimierz Śniecikowski Burmistrz Gostynina.

W turnieju wzięło udział 34 zawodników reprezentujących 9 powiatów mazowieckich. Wszyscy uczestnicy byli waleczni, gra dynamiczna, a doping wspaniały!

Drużynowo I miejsce zdobył Powiat Płoński, który wywalczył Puchar Prezesa Okręgu Mazowieckiego ZNP.

II miejsce wywalczył Powiat Gostyniński a Puchar wręczał Burmistrz Miasta Włodzimierz Śniecikowski.

III miejsce zajął Powiat Ciechanowski a puchar wręczał Stanisław Durma Prezes Oddziału .

Copyright 2011 Ping Pang Qiu w Gostyninie. All Rights Reserved.